Read this page in :

 

Lala Doctors: Super Juice

For iPad, Download for $1.99

 

Lala Doctor: Super Juice

Lala Doktoru: Super Meyve Suyu

 

Alileye Mesajımız: Çocuğunuz ve Yaratıcı Düşünce Gelişimi

İnsan vücudunun nasıl çalıştığını ve iyi besleme yollarını çocuğunuza “Lala Doctor: Super Juice” (Lala Doktoru: Super Meyve Suyu) oyunu ile birlikte oynayıp hem eğlenerek hem anlatarak çocuğunuz ile paylaşın. “Super Juice” oyunu hasta olan beş karakteri iyileştirebilmek için oynanır. Çocuğunuz ile birlikte oynarken meyve ve sebzeleri seçerek ilaç iksiri yapmaya çalışacaksınız.

 

Oyun Nasıl Oynanır?

İlk sayfada yer alan hasta bir karaktere dokunduğunuzda meyve sebze seçme alanına geçersiniz. Bu alanda amaç, hasta karakteri iyi etmek için olan dört ayrı meyve ve sebzenin doğru kombinasyonu bulmaktır. Bu kısım oyunun eğitici ve eğlendirici yanını oluşturur. Örneğin, herhangi bir meyveye yada sebzeye dokunduğunuzda ve tabağın üstüne sürükleyip bıraktığınızda eğer yanlış ise, seçilen yiyecek dolaba geri döner ve gri renk alarak tekrar seçmenizi önler.

 

Deneyerek ve yanılarak doğru kombinasyonu bulduğunuzda Sihirli Süper Meyve suyu sıkma makinesi bölümüne geçersiniz. Bu bölümde ilk reçeteniz Brokoli + Şalgam + Limon + Çilektir. Bu reçete ile kızamıklı kurbağayı iyi edebilirsiniz. İlaç iksiri yapmak için yiyeceklere dokunup sürükleyin ve sihirli süper meyve sıkıcısına doldurun. Makinenin kolunu aşağıya itin ve seyir edin. Çıkan iksiri hastaya içirin. İyi Şanslar. Vitaminli Süper Meyve Makinesi sen çok yaşa!!!

 

 • Hastalarınız: Kurbağa Bey, Rakun Bey, Fil Hanım, Domuz Bey ve ufaklık Geyik.

 • Hastalarınızı süper meyve suyu iksiri ile iyi edin

 • Süper meyve suyu ve sihirli formülü

 • Oynayarak başkalarını iyi etmeyi öğrenin

 • Resim değerli orijinal illüstrasyonlar

 • Kural, stres, zaman limiti olmadan sadece oyun oynamak için

 • İçinde reklam bulunmaz

 

Lala & Boom Hakkında

Lala & Boom Apple ipad ve diğer dijital platformlarda çocuklar ve gençler için oyun uygulamaları (app’leri) e-kitap ve kitap yayınlayan, kendine özgü (Indie Publisher) bir yayımcıdır. Felsefemiz, anlam ifadesi ile öğreti veren oyun deneyimleri yaratabilmektir. İnanışımıza göre çocuklar oyun oynarken hareket ve eylemin bir sonuca gideceğini anlamalı ve oyun oynayıp öğrenirken anlamlı bir deneyimden geçmelidirler. Her oyunumuz başlangıç, orta ve sonuç çerçevesinde sunulmuştur.

 

Telif Hakları

‘Lala Doctors: Super Juice’ ve tüm karakterleri Lala & Boom’a ait tir. 
Lala Doctors: Super Juice v1.0
© Lala Doctors: Super Juice’. All Rights Reserved.
© Lala & Boom. All Rights Reserved.

 

Yardım
Bize
studio@lalaandboom.com email adresini kullanarak ulaşabilrisiniz.